Jury

Beste regnskap - i samarbeid med Spleiselaget

Hanne-Lise Sem-Andersen, Juryleder
Skatteetaten
 
Kari Mette Solberg  
Skatteetaten

Beste yrkesfaglige ungdomsbedrift

 
Leif Birger Olsen, Juryleder
Vestfold og Telemark fylkeskommune
 
Christine Rise  
LO Vestfold og Telemark 
 
 
Nils Johan Remen Fjeldahl 
Opplæringskontoret for salg, service, RM
Trine Oterholt
Opplæringskontoret byggfag
Steinar Wighus
Industrilærling Vestfold og Telemark 

Bærekraftsprisen - i samarbeid med Storebrand 

 
Emine Isciel, Juryleder
Storebrand 
 
Maria Garø
Storebrand 
 
 
Gisle Lunde
Der du bor
Nodin Elias Midtskog Ennals
Storebrand 
Anahita Yousefi
Storebrand 
Kasper Valjord Christensen
Medlem av LOs ungdomsutvalg i Vestfold og Telemark
Renate Haagensen
Selvstendig næringsdrivende 

Beste HR-bedrift

 
Trine Tenvik, Juryleder
Tønsberg kommune 
 
Patrick Solrunarson
Support Service Partner 
Ghazi Khder Jezdin
Support Service Partner 
Anita Johnsen
Azets

Beste samarbeid med næringslivet

 
Helle Stabel, Juryleder
Grundernettverket 
 
Nuno Marques
Notodden kommune/USN
Mette Kvale
Vestfold og Telemark fylkeskommune 
Benedicte Einan Iversen
Grunderiet
Rudi Christiansen
StartUSN

Gunnar Knudsen prisen - Beste innovasjon

 
Thor Bjørn Omnes, Juryleder
Skagerak Energi
 
Mari Lyshaug Døviken
Praktikant i Notodden Utvikling AS
Harald Hasleberg 
Universitetet i Sørøst-Norge 
Tor Martin Aabol
Volmax

Beste markedsføring 

 
Jan Erling Kvisvik, Juryleder
Larvikbanken
 
Jan Kvalheim
Kvalheim/Maaseide AS
Ivar Andrè Knutsen
StartUSN
Kristina Bore 
Student v/USN
Praktikant i Visit Telemark 
Linn Sivertsen 
Student v/USN
Praktikant i FJUZ kommunikasjon 

Beste forretningsplan

 
Merete Østerud, Juryleder
Start i Vestfold 
 
Karl Jørgen Tofte 
Horten kommune 
Tor Erik Baksås
EY Telemark 
Kjetil Alsen Moen  
StartUSN 
Markus Kvifte 
StartUSN
Shangar Ghaffari 
StartUSN

Beste ungdomsbedrift  

 
Kenneth Sjåvåg, Juryleder
Sparebanken Sør 
 
Linda Sørheim
Sparebanken Sør 
Ida Zoi Salvesen
Sparebanken Sør
Trine Stange 
Sparebanken Sør 
Torunn Stavran Johansen
R8 Property ASA
Ole-Henrik Olsen 
LO Vestfold og Telemark 
Anette Holt Bratsberg 
Vita Veritas 
Tore Hansen 
Larvik næringsforening 
Rudi Carlsen
Appmakerstore Holding AS
 
Harald Olsen 
LO Vestfold og Telemark 
 
Jonathan Hall 
Færder kommune 
 
Martin Kolbrek
Finova AS